قلعه اسفورزا میلان

قلعه اسفورزا میلان

Sforza Castle

اسفورزا قلعه ای در میلان ، شمال ایتالیاست. این قلعه در قرن 15 توسط فرانچسکو اسفورزا ، دوک میلان ، ساخته شده است. بعدها این قلعه بازسارزی و بزرگتر شد و در قرن 16 و 17 یکی از بزرگترین قلعه های اروپا به شمار می رفت. در سال 1891–1905 ای قلعه به طور کامل بازسازی شد. با تور ایتالیا سفر کنید و از دیدنی های میلان بازدید کنید.

قلعه اسفورزا میلان

can-stock-photo_csp8112321قلعه اسفورزا , این بنای زیبا و دیدنی در منطقه پیزا کاستلو قرار گرفته است ؛ این قلعه دارای طرح چهارگوش می باشد. برج های مربع و دروازه های نوک تیز و یک درب متحرک از ویژگی های ظاهری قلعه است. قلعه Sforza اقامتگاه اصلی اربابان ویسکونتی در میلان بوده است و در حال حاضر این قلعه یکی مهمترین دیدنی های ایتالیا و جاهای دیدنی میلان به شمار می رود.

قلعه اسفورزا میلان

can-stock-photo_csp2571844این قلعه یکی از مهمترین بناهای تاریخی میلان است و مدتها مظهر قدرت در مقابل حکام داخلی و خارجی بوده است. اکنون این قلعه تبدیل به موزه شده است. از ویژگی های این قلعه موزه آن می باشد که آثاری همچون کار نیمه تمام میکلانژ ( روندانینی ) را در خود جای داده است . همچنین در این موزه می توانید از آثار هنرمندان بزرگ ایتالیا نیز دیدن کنید. با تور اروپا سفر کنید و از دیدنی های اروپا و جاهای دیدنی ایتالیا بازدید کنید.

قلعه اسفورزا میلان

 

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

73 + = 83