راهنمایی ساده برای تعطیلات خانواده لذت بخش

بسیاری از افراد در طول عمر خود حداقل یک بار سفر می کند. آیا شما مسافر با تجربه جهانی و یا هرگز از دولت خانه خود را ترک کرده اند، یادگیری بیشتر در مورد هنر سفر هنوز جالب و مفید است. این مقاله برخی از مشاوره و ایده ها به سفر را آسان تر و بدون هیچ زحمتی کمتر حاضر. شما ممکن است نیاز به این اطلاعات یک روز.

سفر با کودکان، حمل به طوری که شما می توانید استفاده از آن برای شناسایی آنها تصویر رنگ از آنها را با شما در تمام اوقات بودند که آنها را از دست داده. از دست دادن فرزند شما می تواند چشم انداز ترسناک. اگر چه قطعا ویرانگر احساس، این واقعیت برای بسیاری از افراد است. داشتن یک عکس به مردم نشان می دهد که در آنها گم می تواند واقعا را تفاوت در کودک خود را به سرعت پیدا کردن.

اگر شما واقعا می خواهید را حیوان خانگی خود را همراه, پیدا کردن یک محل است که اجازه می دهد تا حیوانات خانگی. حیوان خانگی دوستانه تعطیلات نقاط در حال رشد در تعداد.

شما در حالی که بسیاری از هتل های زنجیره ای حیوانات خانگی اجازه می دهد، که شما حتی آنها را به برخی از کازینو لاس وگاس هتل ها و در برخی از cruises را می توانید پیدا کنید. یافتن پست های که در آن شما می توانید گرفتن حیوانات خانگی خود و تمایل به انجام این کار.

در حالی که شما همیشه باید برچسب چمدان در خارج از کیسه های خود را داشته باشد، حتما به جای شناسایی در داخل نیز هست. برای برچسب چمدان به آمد کردن بیرونی چمدان خود را در حالی که آنها مسیر آسان است. قرار دادن اطلاعات شناسایی و مخاطب داخل توشه خود را در صورت آن را از برچسب چمدان جدا می شود که این به شما بازگردانده می شود تضمین می کند.

مسابقات و یا یک کارت ویزیت از هتل با شما ادامه می دهند. اگر شما در اطراف و در مورد راه رفتن در خیابان و می گم شما این کارت ویزیت به مردم نشان می دهد که زبان شما را متوجه نمی شوید را داشته باشد. برای هر کسی بدون گرفتن شرکت در زبان بسیار مفید است.

فروشگاه ها اغلب برای محصولات از جمله overcharge و فضای شما را ذخیره حداقل است. سعی کنید برای پیدا کردن یک بهتر و بیشتر فضای راهی مؤثر برای لباس های خود را بسته. این راهنمایی و جواب شما را برای ایجاد فضای بیشتر را در کیسه خود را به عنوان شما بسته می تواند کمک.

شما می توانید از مناظر بزرگ و پوشش گیاهی منحصر به فرد در بیابان پیدا کنید. اولین بار است که شما بازدید از کویر, شما مطمئن به وسعت گسترده ای از فضای باز و ریاضت نفس و عظمت awed می شود است. بیابان است قطعا مقصد نباید از دست.

سعی کنید برنامه سفر خود را در طول سفر سنگین بار. اگر شما قادر به جلوگیری از ساعت شلوغی به طور کامل با این دوره بسیار مورد نیاز بقیه متوقف می شود استفاده کنید. بچه ها می توانید پاهای خود را دراز و یا شما همه چیزی بخورند.

اگر شما نیاز به کمک خواب از طریق پرواز را به قرص های خواب آور. بسیاری از مردم پیدا می سخت به خواب در هواپیما، چون صندلی تخت نیست و بسیاری از سر و صدای خارجی را در محیط اطراف نا آشنا است. سعی کنید قرص خواب ممکن است کمک کند اگر شما دچار مشکل خواب در غیر این صورت سقوط شما را دریافت برخی از استراحت در یک پرواز طولانی. شما باید قرص را پس از هواپیما واقع در هوا است.

به پایان می رسد، در برخی از نقطه در زندگی خود فرد احتمالا سفر خواهد کرد. همین دلیل است، با یادگیری اطلاعات مربوط به سفر، برای هر سفر تجربه ممکن است راه خود را شما آماده خواهد شد. راهنمایی شما اینجا آموخته اند روزی شما برنامه سفر کمک کند

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 57 = 60