همه چیز در باره دوسلدورف آلمان

دوسلدورف آلمان

بر طبق نظر سنجی بررسی کیفیت زندگی در سال 2012 دوسلدورف به عنوان ششمین شهر با کیفیت برای زندگی در جهان قرار گرفت. شهر دوسلدورف هفتمین شهر پر جمعیت و بزرگ آلمان بوده و به دلیل تجارت بین الملل و مرکز مالی و مد و برگزاری نمایشگاه های تجاری مشهور است.

دوسلدورف آلمان

دوسلدورف آلمان

یک کاخ سبک باروک در حومه دوسلدورف واقع است، ساخت و ساز در سال 1755 آغاز شد و در سال 1770 به پایان رسید. این مجموعه برای طراحی اش به عنوان یک میراث جهانی قرار گرفته است. ساختمان اصلی به عنوان موزه با تور لیدرها استفاده می شود. کنسرت های موسیقی نیز در این مجموعه برگزار می شود. خانه دو طرف این بنا از سال 2002 به عنوان دو موزه به کار میرود: موزه باغ هنر اروپا در ضلع شرق و موزه تاریخ طبیعی در قسمت غربی. توسط یک پارک شکار سبک باروک مربعی شکل احاطه شده است.

یکی از قدیمی ترین بخش های شهر دوسلدورف است که در شمال این شهر و در کنار رودخانه راین واقع است. در حدود 7.000 نفر جمعیت و مساحت 4.71 کیلومتر مربع می باشد. موزه هنر در دوسلدورف است. شامل اشیایی از هنرهای زیبا از عصر کلاسیک تا به امروز، از جمله نقاشی ها، مجسمه ها، مجموعه ای از بیش از 70.000 نمایشگاه گرافیک و عکس، هنر و طراحی و شامل یکی از بزرگترین مجموعه های شیشه ای در اروپا می باشد. این مجموعه آثاری از اروپا، ژاپن، ایران ارائه میدهد که شامل آثاری از قرن 3 قبل از میلاد است. مجموعه هنر نیز شامل آثاری از دوره های از قبیل گوتیک، رنسانس، باروک، دوره گوته و شامل مجموعه بزرگی از قرن 19، قرن 20 می باشد.

دوسلدورف آلمان

دوسلدورف آلمان

مجموعه هنری در شمال Rhine-Westphalia واقع در دوسلدورف می باشد. در سال 1961 توسط دولت تاسیس شد. در طول تاریخ 50 ساله خود، شهرت بین المللی به عنوان یک موزه هنر قرن 20 به دست آورده. ساختمان K20 Grabbeplatz با نمای گرانیت سیاه و سفید آن، در سال 1986 افتتاح شد و توسعه آن در سال 2010 به پایان رسید این ساختمان شامل آثار مهمی از پابلو پیکاسو، هنری ماتیس، پیت موندریان و … می باشد. در بهار سال 2002 K21 Ständehaus که ساختمانی است که قبلا به عنوان مقر پارلمان استفاده می شده به عنوان مجموعه ای جدید با اضافه به این مجموعه هنری مورد استفاده قرار گرفت.

یک بلوار شهری در دوسلدورف، مرکز شمال Rhine-Westphalia آلمان و یک کیلومتر طول دارد. برای هر دو کانال زیبا که در امتداد مرکز آن، و همچنین برای نمایشگاه مد و فروشگاه های خرده فروشی لوکس واقع در امتداد دو طرف آن اشاره کرد. برای کانال زیبا در امتداد مرکز این بلوار، همچنین برای نمایشگاه مد و فروشگاه های خرده فروشی لوکس واقع در امتداد دو طرف این کانال معروف است. این بلوار یکی از شلوغ ترین و یکی از خیابان های مجلل برای خرید در آلمان است.

یک استادیوم فوتبال چند منظوره در دوسلدورف، آلمان است. این ورزشگاه دارای ظرفیت 54600  و دارای سقف closable.سیستم گرمایش خاص این استادیوم اجازه برگزاری مسابقات را در اوج زمستان می دهد.  در این ورزشگاه لیگ فوتبال آمریکایی و مسابقات بوکس نیز برگزار می شود. همچنین رویداد های موسیقی نیز در این ورزشگاه انجام می شود. اخیرا حق نامگذاری این ورزشگاه به تولید کننده پوشاک اسپریت داده شده است.

ساختمان پیچیده متشکل از سه ساختمان جداگانه، که توسط معماری آمریکایی فرانک اگری طراحی و در سال 1998 تکمیل شد. هر ساختمان دارای یک روکش فلزی نما های مختلف – دو ساختمان خارجی با نمای گچ سفید و آجر قرمز، ساختمان مرکزی با نمای فولاد ضد زنگ که منعکس کننده مواد و اشکال از دو ساختمان همسایه آن است. مساحت ساختمان ها در حدود 29.000 متر مربع است. این ساختمان ها منطقه محبوبی برای بازدید گردشگران می باشد.

یک برج مخابراتی بتنی 240.5 متری در دوسلدورف که ساخت و ساز آن در سال 1979 آغاز و در سال 1981 به پایان رسید. رستوران گردان و یک سکوی دید باز در ارتفاع 170 متری این برج است. این بلندترین ساختمان در دوسلدورف است. یک موزه هنر معاصر در دوسلدورف است. فضای نمایشگاه جدید واقع در تونل  Rheinufer است. این نمایشگاه زیر زمینی دارای فضای 850 متر مربع است.

دوسلدورف آلمان

دوسلدورف آلمان

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 5 = 5