آمار جاده با سهولت برنامه ریزی پیش

برای بسیاری از سفر شادی است اما برنامه ریزی سفر دلهره آور و پر تنش است. می توان آن را استرس زا تلاش برای تمام جنبه های برنامه سفر خود را مستقیم نگه دارید. با استفاده از نکات زیر روند واقع یکی لذت ببرید شما می تواند.

اغلب عاقلانه را انتخاب کنید که صندلی های راهرو است. صندلی کنار پنجره مشاهده است، اما صندلی در راهرو به شما اجازه می دهد آزادی بیشتر در خود کیف های سقفی دستشویی ها، دسترسی به گرفتن توجه سرویس کارمندان و فضای خالی در یک طرف شما.

حتی اگر آن پرواز بین المللی هنگام سفر در هواپیما در خطوط هوایی برای هر یک از نیازهای راحتی شما تکیه می کنند. اگر فکر می کنید آنها را در مفید بسته سفر بالش، پتو نور و هدفون راحت.

شما همچنین ممکن است بخواهید به خرید یک غذای سبک قبل از سوار شدن هواپیما.

اگر شما برای سفر خود را از شهر بندر ترک، اقامت در هتل با پارکینگ رایگان و شب قبل از اینکه شما را ترک کنید. شما ممکن است بخواهید برای تماس با مدیریت هتل مورد معاملات بالقوه که در پارکینگ مانند هر موجود هستند حتی اگر آن به نظر نمی آورند.

هتل زنگ ساعت خود را چک کنید. آیا توسط یک شوخی احمقانه و یا تصادف، بسیاری از مسافران اوایل یا اواخر در شب با توجه به زنگ توسط تخت بیدار. ساعت را بررسی کنید و ببینید که اگر آن را برای زمان است که برای شما خوب است مجموعه حاصل; در غیر این صورت، شما خاموش به راه وحشتناک در تعطیلات خود را خودتان ممکن است.

آرام باقی می ماند و غرق در استرس نیست. شما نمی خواهید به صرف زمان با ارزش خود را به دنبال در اطراف خانه خود را برای لوازم آرایش، هزینه و یا بالش. خرید ارزان “سفر” بن و ذخیره تمام اقلام ضروری وجود دارد. ظرف زیر بستر خوبی برای نگه داشتن چیزهای پنهان اما آماده برای شما جت سریع خاموش در ماجراجویی های بعدی خود کار می کند.

اگر شما در سفر خارج از کشور، را مطمئن شوید که شما می دانید نوع پوشش بیمه ای است که شرکت های کارت اعتباری در حال حاضر به شما ارائه دهد. شما مجبور به نگرانی در اگر شما پرداخت هزینه برای پرواز که باد تا لغو، مثلا ممکن است. قبل از تنظیم در سفر خود را, مهم است که همه چیز را پژوهش است.

سفر می تواند یک تجربه بسیار آموزشی برای هر عضو خانواده. اگر اقدامات احتیاطی مناسب شما نیست باید ترس به سفر. فرصت بسیار خوبی برای فرزندان خود را به نقاط مختلف جهان عمل خواهد بود. شما می توانید درک و تحمل برای فرهنگ های مختلف در حالی که در خارج از کشور به دست آورید.

بسیاری از مسافران به صرفه در دارد٬ اند. Doorstop لاستیک برای ایمن ماندن را. شما می توانید استفاده از این زیر درب اتاق خود را یک شبه در رابطه با زنجیره و قفل. مزاحمان می توانید شکستن قفل و یا زنجیره ای، اما doorstop را بسیار سخت تر برای دریافت به اتاق است.

حتی اگر شما را دوست ندارند این برنامه ریزی همانطور که قبلا اعلام شد، شما سفر خود را لذت ببرید. روش برای برنامه ریزی سفر به راحتی و به حداکثر رساندن شانس داشتن یک سفر موفق وجود دارد. نکات ذکر شده در اینجا شما را در مسیر صحیح برای داشتن تعطیلات رویاهای خود

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 3 = 5